Baloniki reklamowe – jak zamawiać je na ostatnią chwilę?

Baloniki reklamowe
Baloniki reklamowe

Balony to bardzo popularny gadżet reklamowy, który wykorzystać można na wiele różnych sposobów. Umieścić można je na stosiku na wydarzeniu branżowym takim, jak targi lub na różnego rodzaju eventach plenerowych – koncertach, festynach czy piknikach. Takie produkty różnić mogą się od siebie wielkością, kształtem czy znajdującym się na ich powierzchni nadrukiem, który zawierać może logo, hasło reklamowe czy dane teleadresowe. Co robić, jeżeli na zamówienie balonów mamy zaledwie kilka lat? Oto kilka cennych porad związanych z tym zagadnieniem.Jeżeli baloniki reklamowe zamawiamy na ostatnią chwilę, zapomnieć należy o ofercie sklepów detalicznych, które w wielu przypadkach oferują jedynie pojedyncze sztuki w wysokich cenach. Co więcej, nie są one w stanie oznakować terminu. Równie ważne jest tutaj określenie ostatecznego i nieprzekraczalnego terminu dostawy. Uwzględnić należy tutaj czas potrzebny tak na oznakowanie balonów, jak i ich późniejsze dostarczenie. Warto również dowiedzieć się, ile mniej więcej osób pojawi się na imprezie – pozwoli nam to oszacować niezbędną ilość gadżetów.

Zamawiając baloniki reklamowe, niezbędne będzie także określenie profilu osób obdarowywanych – ich wieku, płci oraz zainteresowań. Nie bez znaczenia jest również charakter wydarzenia, podczas którego pojawić mają się tego typu dekorację. Kluczową kwestię stanowi także określenie dokładnego budżetu na tego typu zamówienie. Dopiero na tym etapie można skontaktować się z firmą zajmującą się tworzeniem gadżetów reklamowych. Najlepiej zadzwonić do tych, co do których wiemy, iż dysponują własnym magazynem towarów i są je w stanie wysłać w przeciągu 24 godzin.

Jak widać baloniki reklamowe można bez przeszkód zamówić na ostatnią chwilę, lecz kosztować będzie to nieco czasu oraz nerwów. Jeżeli tylko jest to możliwe, warto jednorazowo zaopatrzyć się w większą ilość gadżetów reklamowych tak, aby mieć pewność, że będziemy nimi dysponowali również podczas wydarzeń, na które zostaliśmy zaproszeni stosunkowo późno.